Krchka Ekipa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve Krchane i one koji se tako osjecaju
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ...:::Discoteque Jungle:::...

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Dj Robby

Dj Robby


Posts : 49
Join date : 2008-08-24
Location : Krk

...:::Discoteque Jungle:::... Empty
PostSubject: ...:::Discoteque Jungle:::...   ...:::Discoteque Jungle:::... EmptySun Aug 24, 2008 9:10 pm

Ej ljudi jeste li culi da je bila racija u SUB u Jungli What a Face Da su pokupili dj-u torbu s zikom zato jer nije imo original cd-e Question Question Sta drotovi rade u Jungli????


Last edited by Dj Robby on Mon Aug 25, 2008 2:39 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://mojaproba.blinkweb.com/index.html
Eddy
Admin
Eddy


Posts : 45
Join date : 2008-08-24

...:::Discoteque Jungle:::... Empty
PostSubject: Re: ...:::Discoteque Jungle:::...   ...:::Discoteque Jungle:::... EmptySun Aug 24, 2008 9:17 pm

Ma da...jbt...Dobro da sasa onda nije radio Laughing Laughing Laughing ali stvarno glupo od njih,nikad prije nisu radili sranja u jungli Neutral Sad
Back to top Go down
Dj Robby

Dj Robby


Posts : 49
Join date : 2008-08-24
Location : Krk

...:::Discoteque Jungle:::... Empty
PostSubject: Re: ...:::Discoteque Jungle:::...   ...:::Discoteque Jungle:::... EmptySun Aug 24, 2008 9:25 pm

Admin wrote:
Ma da...jbt...Dobro da sasa onda nije radio Laughing Laughing Laughing ali stvarno glupo od njih,nikad prije nisu radili sranja u jungli Neutral Sad
lol!
Da zamisli da su meni ili sasi uzeli ziku....uuu...KRETENI koji k. oni rade u Jungli kako su ih izbacivaci pustili???koliko ja znam da panduri ne smiju u nocne klubove... scratch scratch scratch

(Vec mi postaje zabavan forum hhee)
Back to top Go down
http://mojaproba.blinkweb.com/index.html
praxy

praxy


Posts : 22
Join date : 2008-08-24

...:::Discoteque Jungle:::... Empty
PostSubject: Re: ...:::Discoteque Jungle:::...   ...:::Discoteque Jungle:::... EmptySun Aug 24, 2008 11:15 pm

Dj Robby wrote:
Admin wrote:
Ma da...jbt...Dobro da sasa onda nije radio Laughing Laughing Laughing ali stvarno glupo od njih,nikad prije nisu radili sranja u jungli Neutral Sad
lol!
Da zamisli da su meni ili sasi uzeli ziku....uuu...KRETENI koji k. oni rade u Jungli kako su ih izbacivaci pustili???koliko ja znam da panduri ne smiju u nocne klubove... scratch scratch scratch

(Vec mi postaje zabavan forum hhee)


Moze uc ako je racija... Jbg stari mi je bio drot (pandur teski)[110Kg] Zive vage one stocne lol!
drunken Fora forum jebenooo
Back to top Go down
Eddy
Admin
Eddy


Posts : 45
Join date : 2008-08-24

...:::Discoteque Jungle:::... Empty
PostSubject: Re: ...:::Discoteque Jungle:::...   ...:::Discoteque Jungle:::... EmptyMon Aug 25, 2008 11:00 am

A bit ce da ih je netko zvao,neciji starci ili pitaj boga tko.Meni samo zao da nisu pobrali cajkarosu Razz Laughing Laughing
Back to top Go down
Dj Robby

Dj Robby


Posts : 49
Join date : 2008-08-24
Location : Krk

...:::Discoteque Jungle:::... Empty
PostSubject: ...:::Discoteque Jungle:::...   ...:::Discoteque Jungle:::... EmptyMon Aug 25, 2008 9:32 pm

Da a znas sta, mozda je Ilija policajac on je tamo poceo zalazit??
Back to top Go down
http://mojaproba.blinkweb.com/index.html
Sponsored content





...:::Discoteque Jungle:::... Empty
PostSubject: Re: ...:::Discoteque Jungle:::...   ...:::Discoteque Jungle:::... Empty

Back to top Go down
 
...:::Discoteque Jungle:::...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jungle 26.08
» Jungle-petak 5.09

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Krchka Ekipa :: Ostalo-
Jump to: